Büyük Fırsat! Hızlı bir şekilde diş teli fiyatınızı öğrenmek ister misiniz?

Avender’den Vefa Örneği

Merkezi Avcılar ilçesinde bulunan Avcılar Engellilere Hizmet Derneği geçtiğimiz yıl vefat eden özel insan Ayşen ÖZAYMIŞ’ı unutmadı. Derneğin üyelerinden annemiz Kıymet ÖZAYMIŞ’ı kızı...

Merkezi Avcılar ilçesinde bulunan Avcılar Engellilere Hizmet Derneği geçtiğimiz yıl vefat eden özel insan Ayşen ÖZAYMIŞ’ı unutmadı. Derneğin üyelerinden annemiz Kıymet ÖZAYMIŞ’ı kızı Ayşen ÖZAYMIŞ’ı vefatının senei devriyesinde AVENDER’in organizesinde engelli vatandaşlarımızla bir araya gelerek öncesinde yemek ikramı, ardından da ruhuna Fatiha ve Yasin’i şerif okutulup dualar edildi.

Avender Dernek Başkanı Ahmet Halit Vardar geleneksel hale getirdikleri bu tür etkinliklerin artarak devam edeceğini ve vefat eden üyelerini asla unutmayacaklarını belirtti. Sunulan yemek ve içeceklerin ardından bir konuşma gerçekleştiren Ahmet Halit Vardar: ‘Rahmetli Ayşen kardeşimizi kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.

Aynı zamanda derneğimizin de üyesi Kıymet annemizin biricik evladı Ayşen kardeşimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz. Vefatının senesi devriyesinde onu unutmadığımızı göstermek ve ardından da dualar etmek için toplandık. Önce engelli merkezinde bulunan abilerimizin saç ve sakal tıraşlarını gerçekleştirdik. Ardından derneğimizin organize ettiği yemeği merkezde bulunan kardeşlerimize ikram ettik. Sohbetler ettik. Gönüllerini aldık ve Ayşen kardeşimizin ruhuna Fatihalar okuduktan sonra Yasin’i şerif okuduk. Bu tür etkinliklere devam edeceğiz. Bir gönüle bile girebilirsek ne mutlu bize.