Büyük Fırsat! Hızlı bir şekilde diş teli fiyatınızı öğrenmek ister misiniz?

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır?

Tuvalet tıkanıklıkları, problemin giderilmesi için yapılacak müdahaleyi erteleme imkanı bulunmayan ve mümkün olan en kısa sürede çözülmesi gereken ciddi tesisat sorunlarıdır.

Bu problemin çözümü için müdahalede bulunan tesisat ustalarının öncelikle giderin neden tıkandığını ve sonrasında tıkanıklığın ne kadar derinde yer aldığını belirlemesi gerekir ki, tuvalet giderinin açılması için en uygun yönetimin hangisi olduğuna karar verebilirsin. Ne var ki, seneler öncesinde kalması gereken ilkel aletlerle girişilen müdahalelerle bu mümkün değildir. Tuvaletiniz tıkandığında artık sadece bir telefonla “garantili” çözümler sunan tuvalet gideri açma servisimizden hizmet alabilir, ödeme konusunda kötü sürprizlerle karşılaşmadan çok cüzi bir bütçeyle problemden kurtulabilirsiniz. Firmamız robot cihazlarla fayansları kırmadan, metrelerce pimaş boruya zarar vermeden ve hatta klozetin sökülmesine bile gerek olmadan “her tür tuvalet tıkanıklığını” açabilmektedir.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Modern ekipmanlarla müdahalede bulunan Bağcılar tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, eski usul yöntemlerin dezavantajları olmaksızın “birkaç dakikada” giderin açılmasını sağlamaktadır. Hizmet kalitesine ve tesisat işlerindeki uzmanlığına sonuna kadar güvenen şirketimiz, robotla tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerinin istisna kabul etmeksizin hepsine garanti vermektedir. Tuvaletin açılması için ilk önce problemin tanımlanması gerektiğinden, bu iş için ithal görüntüleme sistemleri kullanmaktayız. ROCAM gider görüntüleme cihazlarıyla çalışan tesisat ustalarımız, pimaş boruların içinden canlı görüntü aktaran bu son teknoloji sistemler sayesinde ezbere iş yapma zorunluluğundan kurtulur.

Giderdeki tıkanıklığın hangi yabancı cisimlerden kaynaklandığını kesin olarak tespit edebildiğimizden, tuvaletin açılması için en uygun yöntemin hangisi olduğunu da belirleyebiliyoruz. Tahminlere göre değil, kameralı görüntüleme sistemleriyle elde ettiğimiz “kesin” bilgiye göre müdahalede bulunduğumuz için tuvalet giderindeki tıkanıklık kolayca açılmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz mekanik müdahalede bulunulması gereken zorlu tıkanıklıklarda özel robot cihazlar kullanır ve içerden müdahaleyle gideri açan bu robotlar sayesinde kırıp dökmeden çalışır. Firmamız en kaliteli ekipmanları kullanarak tuvalet tıkanıklıklarını açmaktadır. Alman mühendisliğinin en güvenilir markalarından olan Rothenberger’in, Avrupa’da en çok kullanılan modelleri arasında yer alan R600 gider açma robotlarımız ile 35 metre derinlikteki tuvalet tıkanıklıkları bile bizim için “birkaç dakikalık” iş…

Robotla Tuvalet Açma Ne Kadar Sürer?

Seneler önce kullanılan basit el aletleri kullanmadığımız, ezbere iş yapmadığımız ve deneme yanılma yöntemiyle çalışmadığımız için Bağcılar tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz kesin çözüm getirecek uygulamalarla çok kısa sürede sonuç alır. Sorunun tuvalet giderindeki tıkanıklık olmaktan çıkarak kanalda tıkanma meydana getirmesi durumunda bile deneyimli tesisat ustalarımız bir saati bulmadan gideri açabilmektedir. Kanalizasyon ve logar sistemlerindeki tıkanıklıkları bile yaklaşık bir saatte açan ekiplerimiz, tüm bu uygulamalarda size en küçük bir zahmet dahi vermemektedir. Günlerce süren eski usul tamiratlarda yaşadığınız rahatsızlık bir kenara dursun, iş uzadığı için fatura da kabarırken firmamızın dakikalar içinde tamamlanan hizmetleriyle bütçenizden büyük oranda tasarruf edersiniz.

İstanbul’un Her Yerindeyiz

İşe ve mekana göre fiyat veren tesisatçılarından tamamıyla farklı bir hizmet anlayışına sahip olan şirketimiz, Bağcılar’ın tamamına sabit servis ücretiyle çalışmaktadır. Bağcılar tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz ev işyeri fark etmeden en düşük maliyetli uygulamalarla tuvaleti açmakta ve müdahaleden sonra her zaman görüntüleme sistemleriyle gider içini tekrar kontrol etmektedir. Gider açıldıktan sonra arkasında küçük bir şantiye alanı bırakmayan servis ekiplerimiz sayesinde tadilata ne kadar harcama yapacağınızı dert etmeniz de gerekmez. Firmamız bu aciliyeti bulunan sorundan beklemeden kurtulmanız için haftanın 7 günü kesintisiz olarak servis hizmeti vermektedir. Yalnızca deneyimli profesyonellerin görev aldığı servis ekibimizden hemen randevu almak için tek yapmanız gereken; 7/24 bize ulaşabileceğiniz telefon numaramızı tuşlamak.