Büyük Fırsat! Hızlı bir şekilde diş teli fiyatınızı öğrenmek ister misiniz?

Nikah Şapkası Eldiven Çeşitlerimiz Görmeden karar vermeyin

Nikah aksesuarları bir gelinin olmazsa olmaz detaylarından bazılarıdır. Nikahta geleneksel olarak kullanılan bu aksesuarlar gelinler için hem özel olmalıdır, hem de tarzlarına uygun bir seçim yapılması mühimdir.

Sade bir nikah düşünüyorsanız eğer, bu nikahta kullanacağınız bazı aksesuarlar giyeceğiniz elbisede oldukça tarz ve özel bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır. Kıyafetlerle bütünleşen ve aslında geçmişten bu yana sıklıkla kullanılan bazı aksesuarlar sade nikah törenleri için oldukça şık bir alternatif olabilir.Nikahlarda pek çok gelin tarafından kullanılmaktadır. Hem tarz görünmesi, hem de geçmişten bu yana modasının asla geçmiyor oluşu nikah törenlerinde sevilerek kullanılan bir nikah şapkası haline gelmesine sebep olmuştur. Vualet şapkaların süslemeleri şapkanın rengine ve dokusuna uygun olmalıdır. Genellikle tül ve saten kumaşlar bu şapkalarda öne çıkmaktadır. Parlak görünmesi, tüylerin şapka ile uyumu, tüllerin işlemeleri ve genellikle eldivenleri ile beraber takım olarak satılması sebebi ile kombin halinde satın alınabilmekte ve uyumlu bir görüntü yakalanmasını sağlamaktadır.

Maskeler ise aslında sık kullanılan bir nikah aksesuarı değildir fakat genellikle nikah sonrası verilen davetlerde kullanılmaktadır. geline ayrı ve şık bir hava katmaktadır. Nikahlarda kullanılan maskelerin hemen hemen hepsi boncuk işlemelidir. Üzerindeki işlemeler dökülme yapmaz. Göz kısmını kapatır ve gizemli bir hava yaratılmasını sağlar. Eğer nikah sonrası davetlerde size ve kız arkadaşlarınıza özel set halinde maskeler almak isterseniz farklı renk ve detayda çeşitli nikah eldiveni sitemizde bulabilirsiniz.

Bunların yanı sıra sade bir toka, eldiveni, yelpazesi, yaka çiçeği, kalemi ile birlikte tasarlanan özel setler nikah günü ihtiyacınız olabilecek tüm malzemeleri tek bir set içerisinde bulabilmenize olanak sağlamaktadır. Tüylü bileklikler ve nikah şapkalarını yine takım olarak bulabilirsiniz. Küçük detaylara sahip fakat oldukça özenle tasarlanmış bu ürünler en mutlu gününüz olan nikah gününüze ayrı bir hava katarak hem resimlerde daha şık görünmenize sebep olacak, hem de nikahınıza katılan misafirleriniz için şık bir görüntü yaratacaktır.

Kategorimiz altındaki tüm ürünlerimiz birinci sınıf malzemelerden özel olarak üretilmekte olup piyasadaki en uygun fiyatlara sahip ürünlerdir.