Büyük Fırsat! Hızlı bir şekilde diş teli fiyatınızı öğrenmek ister misiniz?

Sayara filmi vizyon için gün sayıyor

Uluslararası prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapan yönetmenliğini Can Evrenol’un üstlendiği başlıca rollerinde Duygu Kocabıyık, Emre Kızılırmak, Doğan... Uluslararası prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapan...

Uluslararası prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapan yönetmenliğini Can Evrenol’un üstlendiği başlıca rollerinde Duygu Kocabıyık, Emre Kızılırmak, Doğan…

Uluslararası prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapan yönetmenliğini Can Evrenol’un üstlendiği başlıca rollerinde Duygu Kocabıyık, Emre Kızılırmak, Doğan Barış Yaşar ve Koşar’ın rol aldığı “SAYARA” filmi vizyon için gün sayıyor.

 

21 Haziran’da seyircisiyle buluşacak olan “SAYARA” filminin çekimleri 18 gün sürerken  dövüş sanatlarının ön plana çıktığı sahneleri ustalıkla sergilendi.

 

Can Evrenol’un “SAYARA” filminde izleyicisini büyüleyici bir dünyaya davet ederken 2024 yılının en iddialı Türk filmlerinden biri olmaya da aday gösteriliyor.

SAYARA filminin konusu

 

Bir intikam filmi olan SAYARA Kod adı “İntikam Meleği” olan Sayara projesi, ileri dövüş teknikleri bilen Türkmen kızı Sayara’nın intikamını çarpıcı biçimde anlatıyor.

Filmde “Baran” karakterine hayat veren Hollywood yapımı Operation Fortune : Ruse de Guerre,filmi ve  Turkish Dedective gibi dizilerdeki performansıyla eleştirmenlerden olumlu not alan Doğan Barış Yaşar “SAYARA” filmindeki performansıyla da ön plana çıkmayı başardı.